Подели
Alexandre Leroy Alexandre Leroy
претплатника
590,000
Видео прегледа
109,325,117
видео датотека
308
земља
Категорија
ИоуТубер од
2023
Поделите га, ако ти се свиђа

Alexandre Leroy Иоутубе статистика канала

Alexandre Leroy
претплатника
590,000
Видео прегледа
109,325,117
видео датотека
308
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 11.3K - $ 68K
40,600
последњих зкзкзк дана
претплатника
118,000
последњих зкзкзк дана
571,900
последњих зкзкзк дана
8,146,472
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
30,201,486
последњих зкзкзк дана
108,376,162
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
14.06.2024 Fri +5,818,908 $ 2.18K - $ 13.1K
09.06.2024 Sun +4,325,790 $ 1.62K - $ 9.73K
05.06.2024 Wed +2,238,657 $ 839 - $ 5.04K
03.06.2024 Mon +9,494,214 $ 3.56K - $ 21.4K
29.05.2024 Wed +8,323,917 $ 3.12K - $ 18.7K
24.05.2024 Fri +9,366,016 $ 3.51K - $ 21.1K
19.05.2024 Sun +5,130,506 $ 1.92K - $ 11.5K
15.05.2024 Wed +16,047,718 $ 6.02K - $ 36.1K
05.05.2024 Sun +10,448,179 $ 3.92K - $ 23.5K
29.04.2024 Mon +7,861,220 $ 2.95K - $ 17.7K
26.04.2024 Fri +4,105,752 $ 1.54K - $ 9.24K
22.04.2024 Mon +4,717,202 $ 1.77K - $ 10.6K
18.04.2024 Thu +1,592,180 $ 597 - $ 3.58K
14.04.2024 Sun +4,710,933 $ 1.77K - $ 10.6K