Подели
dagilp_lbh Dagilp Lbh
претплатника
229,000
Видео прегледа
122,016,438
видео датотека
3035
земља
Категорија
ИоуТубер од
2014
Поделите га, ако ти се свиђа

dagilp_lbh Иоутубе статистика канала

dagilp_lbh
претплатника
229,000
Видео прегледа
122,016,438
видео датотека
3035
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 804 - $ 4.82K
412
последњих зкзкзк дана
претплатника
1,000
последњих зкзкзк дана
2,000
последњих зкзкзк дана
625,566
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
2,144,198
последњих зкзкзк дана
3,545,449
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
10.08.2020 Mon +804,298 $ 301 - $ 1.81K
01.08.2020 Sat +759,008 $ 284 - $ 1.71K
24.07.2020 Fri +580,892 $ 217 - $ 1.31K
17.07.2020 Fri +907,901 $ 340 - $ 2.04K
07.07.2020 Tue +493,350 $ 185 - $ 1.11K
02.07.2020 Thu +15,614,560 $ 5.86K - $ 35.1K
25.02.2020 Tue +377,808 $ 141 - $ 850
20.02.2020 Thu +54,480 $ 20 - $ 122
19.02.2020 Wed +363,654 $ 136 - $ 818
14.02.2020 Fri +316,598 $ 118 - $ 712
09.02.2020 Sun +136,970 $ 51 - $ 308
07.02.2020 Fri +79,165 $ 29 - $ 178
06.02.2020 Thu +154,362 $ 57 - $ 347
04.02.2020 Tue +100,949 $ 37 - $ 227