Подели
Deestroying Deestroying
претплатника
2,800,000
Видео прегледа
409,076,505
видео датотека
368
Категорија
ИоуТубер од
2015
Поделите га, ако ти се свиђа

Deestroying Иоутубе статистика канала

Deestroying
претплатника
2,800,000
Видео прегледа
409,076,505
видео датотека
368
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 8.35K - $ 50.1K
23,334
последњих зкзкзк дана
претплатника
140,000
последњих зкзкзк дана
170,000
последњих зкзкзк дана
5,075,574
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
22,255,927
последњих зкзкзк дана
28,056,590
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
09.08.2020 Sun +6,525,737 $ 2.45K - $ 14.7K
31.07.2020 Fri +1,570,070 $ 588 - $ 3.53K
30.07.2020 Thu +2,515,952 $ 943 - $ 5.66K
28.07.2020 Tue +1,521,945 $ 570 - $ 3.42K
27.07.2020 Mon +1,606,594 $ 602 - $ 3.61K
26.07.2020 Sun +3,526,044 $ 1.32K - $ 7.93K
23.07.2020 Thu +4,989,585 $ 1.87K - $ 11.2K
16.07.2020 Thu +2,963,976 $ 1.11K - $ 6.67K
09.07.2020 Thu +589,441 $ 221 - $ 1.33K
08.07.2020 Wed +1,069,050 $ 400 - $ 2.41K
05.07.2020 Sun +298,200 $ 111 - $ 670
04.07.2020 Sat +460,076 $ 172 - $ 1.04K
03.07.2020 Fri +419,920 $ 157 - $ 944
02.07.2020 Thu +23,124,275 $ 8.67K - $ 52K