Подели
GALANTVIVACE Galantvivace
претплатника
5,770
Видео прегледа
21,424,530
видео датотека
2447
земља
Категорија
ИоуТубер од
2007
Поделите га, ако ти се свиђа

GALANTVIVACE Иоутубе статистика канала

GALANTVIVACE
претплатника
5,770
Видео прегледа
21,424,530
видео датотека
2447
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 20 - $ 124
9
последњих зкзкзк дана
претплатника
30
последњих зкзкзк дана
120
последњих зкзкзк дана
15,986
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
55,304
последњих зкзкзк дана
214,542
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
13.06.2024 Thu +11,418 $ 4 - $ 25
08.06.2024 Sat +8,077 $ 3 - $ 18
05.06.2024 Wed +7,508 $ 2 - $ 16
02.06.2024 Sun +13,486 $ 5 - $ 30
28.05.2024 Tue +14,815 $ 5 - $ 33
23.05.2024 Thu +14,134 $ 5 - $ 31
19.05.2024 Sun +12,893 $ 4 - $ 29
14.05.2024 Tue +27,504 $ 10 - $ 61
04.05.2024 Sat +14,731 $ 5 - $ 33
29.04.2024 Mon +14,616 $ 5 - $ 32
25.04.2024 Thu +8,769 $ 3 - $ 19
21.04.2024 Sun +11,063 $ 4 - $ 24
17.04.2024 Wed +11,012 $ 4 - $ 24
13.04.2024 Sat +9,831 $ 3 - $ 22