Подели
Generacija Zed Generacija Zed
претплатника
936,000
Видео прегледа
1,619,266,483
видео датотека
135
земља
Категорија
ИоуТубер од
2019
Поделите га, ако ти се свиђа

Generacija Zed Иоутубе статистика канала

Generacija Zed
претплатника
936,000
Видео прегледа
1,619,266,483
видео датотека
135
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 12.1K - $ 72.4K
2,334
последњих зкзкзк дана
претплатника
10,000
последњих зкзкзк дана
31,000
последњих зкзкзк дана
7,504,522
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
32,192,394
последњих зкзкзк дана
97,566,601
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
20.06.2024 Thu +9,648,671 $ 3.62K - $ 21.7K
11.06.2024 Tue +3,751,064 $ 1.41K - $ 8.44K
08.06.2024 Sat +3,485,452 $ 1.31K - $ 7.84K
05.06.2024 Wed +5,744,457 $ 2.15K - $ 12.9K
02.06.2024 Sun +4,632,570 $ 1.74K - $ 10.4K
28.05.2024 Tue +4,930,180 $ 1.85K - $ 11.1K
23.05.2024 Thu +3,696,143 $ 1.39K - $ 8.32K
18.05.2024 Sat +4,563,706 $ 1.71K - $ 10.3K
13.05.2024 Mon +10,851,783 $ 4.07K - $ 24.4K
03.05.2024 Fri +6,068,884 $ 2.28K - $ 13.7K
28.04.2024 Sun +5,048,419 $ 1.89K - $ 11.4K
24.04.2024 Wed +4,503,365 $ 1.69K - $ 10.1K
20.04.2024 Sat +4,580,439 $ 1.72K - $ 10.3K
16.04.2024 Tue +5,053,304 $ 1.89K - $ 11.4K