Подели
MBCNEWS Mbcnews
претплатника
4,450,000
Видео прегледа
16,360,960,025
видео датотека
249544
Категорија
ИоуТубер од
2006
Поделите га, ако ти се свиђа

MBCNEWS Иоутубе статистика канала

MBCNEWS
претплатника
4,450,000
Видео прегледа
16,360,960,025
видео датотека
249544
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 103K - $ 620K
14,000
последњих зкзкзк дана
претплатника
50,000
последњих зкзкзк дана
250,000
последњих зкзкзк дана
99,596,884
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
275,746,948
последњих зкзкзк дана
1,270,939,643
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
14.06.2024 Fri +71,140,631 $ 26.7K - $ 160K
09.06.2024 Sun +45,538,098 $ 17.1K - $ 102K
05.06.2024 Wed +27,154,990 $ 10.2K - $ 61.1K
03.06.2024 Mon +67,544,837 $ 25.3K - $ 152K
29.05.2024 Wed +64,368,392 $ 24.1K - $ 145K
24.05.2024 Fri +65,855,173 $ 24.7K - $ 148K
19.05.2024 Sun +62,627,136 $ 23.5K - $ 141K
14.05.2024 Tue +131,756,182 $ 49.4K - $ 296K
05.05.2024 Sun +85,478,635 $ 32.1K - $ 192K
29.04.2024 Mon +57,100,490 $ 21.4K - $ 128K
25.04.2024 Thu +56,524,421 $ 21.2K - $ 127K
22.04.2024 Mon +58,938,033 $ 22.1K - $ 133K
17.04.2024 Wed +75,268,693 $ 28.2K - $ 169K
13.04.2024 Sat +114,065,039 $ 42.8K - $ 257K