Подели
MILENIO Milenio
претплатника
6,780,000
Видео прегледа
5,385,607,615
видео датотека
196948
земља
Категорија
ИоуТубер од
2006
Поделите га, ако ти се свиђа

MILENIO Иоутубе статистика канала

MILENIO
претплатника
6,780,000
Видео прегледа
5,385,607,615
видео датотека
196948
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 37.9K - $ 228K
20,000
последњих зкзкзк дана
претплатника
90,000
последњих зкзкзк дана
320,000
последњих зкзкзк дана
20,946,107
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
101,115,233
последњих зкзкзк дана
313,985,597
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
24.05.2024 Fri +20,946,107 $ 7.85K - $ 47.1K
19.05.2024 Sun +14,295,292 $ 5.36K - $ 32.2K
14.05.2024 Tue +27,189,973 $ 10.2K - $ 61.2K
05.05.2024 Sun +24,333,458 $ 9.13K - $ 54.8K
29.04.2024 Mon +14,350,403 $ 5.38K - $ 32.3K
25.04.2024 Thu +11,261,400 $ 4.22K - $ 25.3K
22.04.2024 Mon +15,560,253 $ 5.84K - $ 35K
17.04.2024 Wed +19,273,236 $ 7.23K - $ 43.4K
14.04.2024 Sun +30,792,647 $ 11.5K - $ 69.3K
09.04.2024 Tue +28,465,131 $ 10.7K - $ 64K
04.04.2024 Thu +18,534,109 $ 6.95K - $ 41.7K
31.03.2024 Sun +17,466,349 $ 6.55K - $ 39.3K
27.03.2024 Wed +9,673,510 $ 3.63K - $ 21.8K
23.03.2024 Sat +11,521,605 $ 4.32K - $ 25.9K