Подели
MJC Music Mjc Music
претплатника
36,200
Видео прегледа
1,372,054
видео датотека
170
земља
Категорија
ИоуТубер од
2016
Поделите га, ако ти се свиђа

MJC Music Иоутубе статистика канала

MJC Music
претплатника
36,200
Видео прегледа
1,372,054
видео датотека
170
Процењена зарада у последњих 30 дана
$ 25 - $ 151
0
последњих зкзкзк дана
претплатника
500
последњих зкзкзк дана
900
последњих зкзкзк дана
8,430
последњих зкзкзк дана
Видео прегледа
67,334
последњих зкзкзк дана
131,843
последњих зкзкзк дана
датум Видео прегледа Процењена зарада
28.11.2021 Sun +2,737 $ 1 - $ 6
27.11.2021 Sat +2,557 $ 0 - $ 5
26.11.2021 Fri +3,136 $ 1 - $ 7
25.11.2021 Thu +3,346 $ 1 - $ 7
24.11.2021 Wed +6,697 $ 2 - $ 15
22.11.2021 Mon +30,567 $ 11 - $ 68
13.11.2021 Sat +18,294 $ 6 - $ 41
03.11.2021 Wed +10,211 $ 3 - $ 22
27.10.2021 Wed +6,581 $ 2 - $ 14
21.10.2021 Thu +8,681 $ 3 - $ 19
12.10.2021 Tue +8,851 $ 3 - $ 19
03.10.2021 Sun +6,059 $ 2 - $ 13
27.09.2021 Mon +6,847 $ 2 - $ 15
21.09.2021 Tue +11,099 $ 4 - $ 24